F3do
Lütfen Üye Olunuz...!!!

Join the forum, it's quick and easy

F3do
Lütfen Üye Olunuz...!!!
F3do
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim)

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Empty Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim)

Mesaj tarafından FaTaL Çarş. Ekim 29, 2008 10:06 pm

Youtube da herhangi bir
video nun arkasında çalan müziğin ismini bulamadığınız zaman çok
uğraşmamanız için böyle bir kısa yol var .Bu kısayoldan youtube daki
videolarla arkalarında çalan mp3 leri ayırmak için kullanılan bir yol.
Altta maddeler halinde:

1- http://vixy.net/ sitesine giriyoruz...

2- Karşımıza şöyle bi sayfa geliyor;

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd1aq1fj3

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd2rg4jk9

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd3ou6yl4

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd5ui4nq7

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd6if8ta4

Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Dd7zk7qi5
FaTaL
FaTaL
Yönetici
Yönetici

Erkek
Başak Horoz
İş/Hobiler : Web & 3D Tasarım
Lakap : FaTaL / FeDo
Ruh Hali : Youtube dan Kısa Yoldan Beğendiğiniz Şarkıyı Alın... (Resimli Anlatim) Yogun10
Rep : 945

https://f3do.yoo7.com

- Similar topics