F3do
Lütfen Üye Olunuz...!!!

Gta Vİce Cİty Tam ÇözÜm

Aşağa gitmek

Sabit Gta Vİce Cİty Tam ÇözÜm

Mesaj tarafından FaTaL Bir Çarş. Ekim 22, 2008 1:55 am

THE PARTY:
Alışma turu bölümlerinden bir tane. Elbiselerinizi değiştirip albayın yatından kızını alıp istenen yere bırakın.
BACK ALLEY BRAWL
Önce Kent’e gidip konuşun. Gidip aşçıyı dövün ve telefonunu alın. Yardıma gelen adamla kaçıp AmmuNation’a gidin.
JURY FURY
Haritadaki adamlara gidip arabalarını parçalayın. Beyaz saçlı olana bir kere vurmanız lazım. Kesinlikle öldürmemeniz lazım, yoksa kaybedersiniz.
RIOT
Önce kıyafetinizi değiştirmeye gidin. Sonra inşaat alanına gidip işçilerden birkaçıyla kavga edin. Çok fazla vurmanıza gerek yok, sıradan iki, üç kişiye yumruk atın. Kavga başlayacak ve kapılar açılacak. İçeri girip kamyonetleri yok edin.
[ A ]AVERY CARRINGTON
Kovboy ile konuştuktan sonra kıyafetinizi değiştirmeye gidin. Golf kıyafetlerini alıp, golf sahasına gidin. Demoda gösterilen adamı öldürün. En iyi yöntem arabasının önün kesip adamı dışarı atmak. Sonrası tekmelemek ve yumruklamak üzerine.
DEMOLITION MAN
Oyunun başları için zor bir bölüm. Kovboyla konuştuktan sonra inşaat alanının yanındaki kamyonete binip helikopteri kullanın. Her bombayı bina temelindeki varillerin yanına atın. Dikkat edin, tepeye çarpıp patlamayın ya da işçiler gelip sizi halletmesin. Dört bomba sonunda bina hallolacak.
TWO BIT HIT
Öncelikle kıyafetlerinizi değiştirip bir çete üyesi gibi görünün. Sonra da haritadaki cenaze alanına gidip herkesi öldürün. Kaçan arabayı da kovalayın ve halledin. Arada tabutlar fırlatacak, onlara dikkat edin.
[ C ] TREACHEROUS SWINE
Oyunun başında gittiğiniz tekneden testereyi alın. Otele gidip şişman adamı doğrayın. Bir arabaya atlayıp polisten kaçın. Arabayı boyattığınız zaman bölüm bitecek.
MALL SHOOTOUT
Tekneden görevi aldıktan sonra alışveriş merkezine gidin. İkinci katta adamla konuşurken polis basacak. Adamı kovalayın, motosikletten düşmesini sağlayıp (ya da kovalarken ateş ederek) öldürün. Paketleri alıp tekneye geri dönün. Takip edildiğiniz için boyacıya uğrayıp izinizi kaybettirin.


GUARDIAN ANGELS
Lance ile buluşup Diaz’ın yanına gidin. Size bir buluşma için koruma olmanızı istediğini söyleyecek. Sağdaki merdivenlere tırman ve gelen herkesi öldürün. En sonunda bir motosikletli kaçacak. Onu yakalayıp halledin ve Diaz’a malları geri döndürün.
SIR, YES SIR!
Basit ama oyalayıcı bir bölüm. Amacımız bir tank çalmak. Askeriyenin mekanına gidin ve uygun bir zamanda tankın üzerindeki askeri vurun. Onu öldürdüğünüzde tankın kapısı açacak askerlerden biri ve dışarı çıkacak. Hemen girip tankı kaçırın. Polis peşinizi bıraktığında ve tank teslim edildiğinde görev bitecek.
ALL HANDS ON DECK
Silahları kuşanıp albayın tekneyi koruyun. Önce arka taraftan, ardından önden gelecekler. En sonunda helikopterler gelecek. Hepsi bitince teknenizi alıp gideceksiniz.
[ R ] RICARDO DIAZ
THE CHASE
Evi kontrol edip adamı kovalayın. Çatıdan inip bir araba ya da daha iyisi önünüzdeki motosikleti kullanın. Kurşunlara dikkat edin, patlamayın. Sakın adamı öldürmeyin, yolun sonunda bir binaya girecek ve bölüm bitecek.
PHNOM PENH 86
Lance’in kullandığı helikopterden bina etrafındaki bütün elemanları öldürmeniz gerekiyor. Kurşunlar sınırsız ama fazla güvenmeyin, dibi boylamayın. Adamları hallettikten sonra bir de bina içini bitireceksiniz.
THE FASTEST BOAT
Diaz’ın saplantılarından biri de en hızlı tekneye sahip olmak. Limana gidin ve teknenin olduğu bölüme girin. Bina içinde bir kol var, onu indirin ve bota atlayıp Diaz’ın mekanına götürün.
SUPPLY AND DEMAND
Gene herkesi öldürme bölümü. Alın silahınızı ve katliam yaratın. Anlatılacak bir şey yok.
DEATH ROW
Lance Diaz’ın üzerine giderken yakalanıp rehin alınıyor. Vazifemiz onu kurtarmak. Arabayla ortama girip hemen saklanın. Çok fazla ateş edecekleri için araba patlayacak ve en azından dört, beş tanesini öldürür o patlama. Ardından Lance’in sağlığına dikkat ederek çabucak onu kurtarın. Sağlığı bitmeden hastaneye yetiştirin.
RUB OUT
Diaz’ın malikanesine dalıp kim var kim yok öldürün. Artık kendi evinize sahip olma vaktiniz gelmişti. Bu görev bittikten sonra şehir içindeki başka yapıları da satın alabiliyorsunuz artık.
SHAKEDOWN
Beş dakika süreniz var, alışveriş merkezine girip bütün camekanları paramparça edin.
BAR BRAWL
Ödemeyi reddeden bir bar var. Kendine yeni korumalar almış. İki adamınızla birlikte oraya gidip korumaları halledin. Bar sahibi ile konuşun ve korumaların mekanına gidin. Herkesi hallettikten sonra motosikletle iki görevli kaçacak, onları da yakalayıp halledin ve bölümü bitirin.
COPLAND
Tam bela bir bölüm. Alışveriş merkezinde bir dükkanı bombalamanız lazım. Öncelikle haritada işaretli yerdeki önü açık garajın oraya gelin. Birkaç sivil öldürün, polisler gelecek. İki tanesi o garaja girince onların kıyafetlerini alacaksınız. Hemen yandaki polis arabasını da çalıp alışveriş merkezine gidin. Dükkana bombayı koyup kaçın.
STUNT BOAT CHALLENGE
Tekneye atlayın ve işaretlerden geçin. Kolay bir bölüm ve zaman yeterli.
CANNON FODDER
Ortamdaki çete kavgasına karışmanız gerekiyor. Karşı çetenin bütün elemanlarını öldürün, bir tane de çatıdaki uzun namluluyla ateş eden var, onu halledin. İşiniz bitince bölüm de bitecek.
NAVAL ENGAGEMENT
Tekneyle geldiğiniz yerdeki bütün adamları öldürün. Toplam üç tane çanta bulacaksınız, çantaları alıp kafeye geri dönün.
TROJAN VOODOO
Küçük arkadaşınızla birlikte bir çete arabası çalın. Çete arabaları bordo renkli, bandanalı sürücüleri olanlar. Diğer arabalarla buluşun ve fabrikaya gidin. Herkesi öldürüp bütün bombaları yerleştirmek için bir dakikanız var. Sonra hemen dış kapının sağında ve biraz gerisinde bulunan merdivenlere tırmanın. Böylece patlamalar olacak ve bölüm bitecek.
JUJU SCRAMBLE
Teyzemizin mallarını toplamamız lazım. Toplamda üç paket var. Hepsini toplayın ve polislerden kurtulduktan sonra teyzeye geri dönün.

BOMBS AWAY!
Bir model uçak ile üç tekneyi bombalayacaksınız. Pike yapmak en kolay yöntem ama dikkat edin, fazla yaklaşırsanız sizde patlarsınız. Tekneler bittikten sonra bir de araba kaçacak, onu da halledin ve kurtulun.
LOVE JUICE
Gidip uyuşturucu satıcısı ile buluşun. Sizin paranızı alıp kaçacak, peşine düşüp cezasını verin. Telefon geldikten sonra gidip Mercedes’i (albayın kızı) alıp stüdyoya bırakın.
PSYCHO KILLER
Deli ve hızlı katilin tekini bir limuzinle yakalamanız lazım. Diyecek bir şey yok, sürücülük yetenekleriniz çok önemli.
PUBLICITY TOUR
Radyodan grubu alıp konser alanına götürmeniz lazım ama arabada belli bir süratin altına inerseniz patlayacak olan bir bomba var. Birileri Keanu Reeves’i bulsun. Hiç durmadan ortalıkta dolaşmanız lazım, yavaşlarsanız bar dolacak ve bölüm bitecek. Bir taktik olarak, havalimanına gitmeyi deneyebilirsiniz. Benim ihtiyacım olmadı ama bomboş alanda kafanıza göre zaman geçirebilirsiniz. Birkaç dakika sonra bomba iptal edilecek. Adamları konser salonuna götürdüğünüzde bölüm bitecek.
ALLOY WHEELS OF STEEL
Bir motosiklet yarışı. Ya adamları devirin ya da çok iyi yarışın. Sizin becerilerinize kalmış bir bölüm.
MESSING WITH THE MAN
En kalabalık ve trafiği olan yere gidin ve sağa sola ateş edin. Polis gelsin, onları da öldürün. “Chaos” çizginiz dolunca bölüm bitecek.
HOG TIED
Bizim elemanın motoru çalınmış, geri almamızı istiyor. Dışarı çıkıp bir motor alın. Sahil yoluna geri dönün (dükkanın önünde durunca sağa gidin). Yolun haritada bir sağa, bir de sola döndüğü bir köşeye geleceksiniz. Sağa dönüp hızlanın. Yolun sonunda sağ taraftaki merdivenden atlayın. Karşı çatıya geçiip aşağıya inin. Elemanları halledip motoru alın ve kaçın.
SPILLING THE BEANS
Limana gidin ve gemiye çıkın. En üst kata varınca, sahte para tabakalarını alacaksınız. Onları kağıt basım mekanınıza götürün.
HIT THE COURIER
Limana gidin, bir helikopter gelecek. Helikopterden inen bayan başka bir araca binip kaçmaya başlayacak. Onu yakalayın ve öldürün. Öldüğünde bir çanta düşürecek. Onu alıp kağıt fabrikanıza götürün.
NO ESCAPE
Karakola gidip Cam Jones adlı mahkumu kurtarın. Önce katları çıkın ve güvenlik kartını alın. Sonra en alt kattan adamızı kurtarıp haritada gösterilecek yere (evine) bırakın
THE SHOOTIST
Ammo-Nation’a gidip arka kapıdan geçin Phil ile konuşun. Sizden kendi rekorunu egale etmenizi istyecek ve birkaç atış yapmanız gerekecek. İki turlu yarışmadan sonra onu yenip bölümü bitireceksiniz.
THE DRIVER
Tek yapmanız gereken yarışı kazanmak. Düzgün sürücülük yetenekleri kullanılmalı.
THE JOB
Banka soygunu yapacaksanız. Tek kovalamanız gerekenler pembe noktalar. Her birine uğradığınızda işinizi bir sonraki adıma götürmek için gereken adımları öğreneceksiniz. Kasaya varınca kattan çıkıp banka müdürünü bulun. En sonunda da paraları toplayıp kaçın.
GUN RUNNER
Phil ile konuştuktan sonra haritanızda beliren tipleri öldürün. Bu kadar basit.
BOOMSHINE SAIGON
Uyuşuk kafayla Phil’i hastaneye yetiştirin. Bombayla kolunu koparacak akıllı adam. Hastaneye varınca çok fazla polis olduğu için, tanıdığı bir yere gitmek isteyecek. Haritadaki diğer noktaya bırakın ve bölüm bitsin.
MISSION 1
Altmış, yetmiş kadar dondurma dağıtın ve bölüm bitsin. Bunun için reklam müziğiniz çalarken durmanız gerekiyor. İnsanlar gelip alışveriş yapacaklardır.
V.I.P
Birini almanız gerekiyor. Yetiştiğinizde başka bir taksi adamı kaçıracak. Hemen takip edip o taksiyi halledin, adamı da alıp yerine bırakın.
FRIENDLY RIVALRY
Düşman taksi durağının üç taksisini patlatıp bölümü bitirin. Haritanızdaki sarı noktalara gideceksiniz.
CABMAGEDDON
Mercedes onu almanızı istiyor. Onu almaya gittiğinizde ise bir tuzakla karşılaşıyorsunuz. Diğer taksilerden 2 dakika boyunca kaçın. En sonunda gelen taksiyi de yok edin ve bölümü bitirin.
CHECKPOINT CHARLIE
Gene bir yarış olayı. Hızlı ve kıvrak olan kazanıyor.
CAP THE COLLECTOR
Sonny kente iniyor ve bizim dükkanlarımızı ele geçirmek niyetinde. Adamlarını öldürün ve onların ardından çıkanları kovalayın. Hepsini hallettiğinizde bölüm bitecek.
KEEP YOUR FRIENDS CLOSE
Herkesi öldürün, bölüm bitecek. Fazla anlatmayalım ki zira bu oyunun son bölümü.

_________________
Genel Forum Kuralları
avatar
FaTaL
Yönetici
Yönetici

Erkek
Başak Horoz
Mesaj Sayısı : 2005
Yaş : 25
Nerden : Geldik Bu Dünyaya!!!
İş/Hobiler : Web & 3D Tasarım
Lakap : FaTaL / FeDo
Ruh Hali :
Rep : 945
Kayıt tarihi : 06/02/08

Kullanıcı profilini gör http://f3do.yoo7.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz