F3do
Lütfen Üye Olunuz...!!!

Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz

F3do :: Eğitim :: Eğitim

Aşağa gitmek

Sabit Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz

Mesaj tarafından sezo Bir Cuma Ekim 24, 2008 6:03 pm

Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz 1194010289_turkiye
Turkiye Encyclopaedia 2007 l ES-RS l Total Size : 271 Mb


Türkiye Ansiklopedisi 2007
Etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile binlerce sayfadan oluşan en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağı.Ülkemizi, bölgelerini ve bütün yörelerini anlatan "Türkiye 2007" yazılım seti, etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile binlerce sayfadan oluşan en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağıdır.

Kapsam:

"Türkiye 2007" yazılım setinde, ülkemizin bütün bölge ve bölümlerini bir arada ve tek bir kutu içinde bulacaksınız. Bütün bölgelerin fiziksel ve siyasi haritaları ile tarihsel ve toplumsal özelliklerine ve her bir bölgede bulunan bölümlere de bir tıklamayla ulaşabileceksiniz. Bu kadar kapsamlı bir kaynağı hiç görmediniz; çünkü binlerce sayfadan oluşan bu seti bir kitap olarak basmak olanaksızdır.
Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz 1194010390_ta1
Turkiye Encyclopaedia 2007

İçerik:

"Türkiye 2007" setinde bütün bölgeler çok ayrıntılı bir şekilde ve tamamen görsel olarak anlatılmıştır. Her bölgenin konumunu; siyasi ve toplumsal tarihini; üç boyutlu fiziksel haritaları; uydu görüntülerini; yörenin coğrafi yapısı ve gündelik yaşamını anlatan çok sayıda video filmi ve fotoğrafı; her bölgenin uzaydan çekilmiş çok ayrıntılı dev haritalarını bu yazılım setinde bir arada bulacaksınız.
Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz 1194010423_ta2
Güncel Kaynak:

"Türkiye 2007" yazılım seti en güncel Türkçe kaynaktır. Ülkemizin sık değişen verileri 2007 yılı için en güncel haliyle hazırlanmıştır. Ülkemizin bütün bölgeleri ve bölümlerinin coğrafi, siyasi, ekonomik ve toplumsal verileri en güncel haliyle bu sette yer almaktadır.

Turkiye Encyclopaedia 2007

Güvenirlik:

"Türkiye 2007" yazılım seti içeriği Ansiklopedya tarafından hazırlandı. Eurosoft güvencesiyle kutulandı ve size ulaştırıldı. Böylece, hem içeriği hem de satış sonrası desteği ile güvenle alabileceğiniz bir eser oluşturuldu. Bu eseri, hem kendiniz evde; hem de çocuğunuz, bütün bir öğrenim yaşamı boyunca okulda güvenle kullanacak.

Keşif Gemisi:

"Türkiye 2007" yazılım seti, bilgisayar kuşağı olmalarından gurur duyduğumuz çocuklarımızın seveceği bir tarz ve estetikle hazırlanmıştır. Sizler ve çocuklarınız bu yazılım setini yalnızca bilgi ararken bir başvuru kaynağı olarak değil; ama aynı zamanda, boş zamanlarınızda yurdumuzu keşfetmek için kullanabileceğiniz bir keşif gemisi olarak da kullanacaksınız.

Yeni Müfredat:

2006 yılında uygulanmaya başlanan ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ders programları (müfredat) öğrencilerin bilgiyi ezberlemesini değil; araştırmasını ve keşfetmesini temel almaktadır. Ancak, öğrencilerimizin araştırma yapıp, keşfedecekleri kadar kapsamlı Türkçe kaynak bulmak olanaksızdır. "Türkiye 2007" yazılım seti, işte bu nedenle çok önemli ve özeldir.
Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz 1194010456_ta3
Turkiye Encyclopaedia 2007

Yerel:

Ülkemize matbaanın çok geç gelmesi, yayıncılık açısından batı ile aramızda bir uçurum oluşmasına neden olmuştur. Bu nedenle, özellikle kaynak kitapları hep yurtdışından getirilip, Türkçeye çevrilerek yayınlanmıştır. Ancak ülkemizi, bize yabancıların anlatması her açıdan garip bir durumdur ve ne kadar iyi bir yayıncı olursa olsun bizi, bize gerçekçi bir şekilde anlatması olanaksızdır. Yurdumuzun tarihini ve coğrafyasını, kendi insanlarımıza uluslar arası standartlarda anlatabilecek yayınlar yapmak zorundayız. İşte Ansiklopedya ve Eurosoft bu amaçla bu kaynak setini gururla hazırladı.

Dijital:

Son on yıl yazı, fotoğraf, film, harita, ses gibi her türlü bilginin tamamen sayısallaştığı dönem oldu. "Türkiye 2007" yazılım seti, tamamen dijital (sayısal) teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle "Türkiye 2007" yazılım setinde fotoğraflar bu kadar renkli; sesler bu kadar gerçekçi ve filmler bu kadar zengin olabiliyor. Ve hepsinden önemlisi, içeriği bu kadar zengin bir kaynak seti, bu kadar ekonomik olarak kutulanabiliyor.

Kütüphane:

"Türkiye 2007" yazılım seti, bir kitap değil birçok kitaptan oluşan bir kütüphanedir. Bu kapsamlı yazılım seti içinde, ülkemiz ve bölümlerin haritalarından oluşan bir Atlas; ülkemizin sık değişen bilgilerinden oluşan bir Almanak; bütün bölgelerin doğal yaşamı, insanları ve kültürünü yansıtan Fotoğraf Albümü; bütün bölgelerin kültürel birikimlerini bir araya getiren bir Dijital Koleksiyon; bütün bölgelerin uzaydan çekilmiş dev uydu haritalarını bir arada bulunduran bir Araştırma ve her bölge için önemli olan birçok konuda (Ağrı Dağı Efsanesi, Zeugma, vb. gibi) çok sayıda Kitapçık ve Bülten bulacaksınız. Bir başka deyimle, bir kitap değil, bir Kütüphane satın alacaksınız.

Özgün Türkçe:

"Türkiye 2007" yazılım seti, tamamen özgün ve tamamen Türkçe hazırlanmış ve seslendirilmiştir. Bu sette, özgün ve yerel bilgi, özgün bir tasarımla taçlandırılmış ve orijinal görsel dekorla zenginleştirilmiştir. Bu set, Türkiye'de yayınlanan az sayıdaki uluslar arası standarttaki yayından biri olma özelliğine sahiptir. Bu seti sizler için hazırlayan kişi ve kurumlar bundan gurur duymaktadır.
rapidshare.com Tuerkiye_Ansiklopedisi_2007.part1.rar
rapidshare.com Tuerkiye_Ansiklopedisi_2007.part2.rar
rapidshare.com Tuerkiye_Ansiklopedisi_2007.part3.rar
EASYSHARE.COM
easy-share.com/8663071.html
easy-share.com/8734871.html
easy-share.com/8734771.html
Rar Password : osmanlinintorunu
sezo
sezo
Profesyonel
Profesyonel

Erkek
Mesaj Sayısı : 1980
Nerden : KOCAELİ
İş/Hobiler : ithalat -ihracat (sporcu )
Lakap : sezo
Ruh Hali : Türkiye Ansiklopedisi 2007 full download bedava ücretsiz Seytan10
Rep : 1199
Kayıt tarihi : 23/02/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

F3do :: Eğitim :: Eğitim

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz